Logo MAXX Reality
ÚVOD         NABÍDKA         SLUŽBY         KONTAKT        
Jihoslovanská 33, Olomouc         tel. 775 996 226         e-mail: reality.ol@seznam.cz

Nabídka

Nabídka - Ostatní nemovitosti

Prodej komerčních prostror, obec Samotíšky
Nabízíme na prodej komerční objekt v obci Samotíšky, jež vznikl spojením dvou sousedících nemovitostí. Zastavěná plocha má 645 m2, zahrada a ostatní plocha 450m2. Nemovitost byla využívána jako restaurační zařízení a zařízení pro pořádání kulturních a společenských akcí. V roce 2016 bylo vydáno kolaudační rozhodnutí na výše určený provoz. K tomuto účelu slouží hlavní sál s podiem a galerií, výčepem, barovým pultem, kuchyní, sociálním zařízením pro personál a sociálním zařízením pro hosty objektu. Dále ve dvoře bylo zbudováno venkovní posezení za využití dřevěného přístřešku s grilovacím pultem a zděnou udírnou, dalších dvou přístřešků volně stojících na zahradě, které slouží pro posezení hostů v letních měsících. Na pozemek je vjezd pro zásobování a další parkovací plocha pro hosty zařízení. Nemovitost byla v roce 2004 zrekonsstruována. Byl proveden kompletní rozvod topení v mědi včetně nových radiátorů, nové elektroinstalace, nové rozvody vody a kanalizace. Dále bylo provedeno osazení vzduchotechniky, nové podlahy na podiu, galerii, nová střecha, přípojka plynu včetně rozvodu, nový plynový kotel, postavení zahrádky včetně všech přístřešků. V roce 2012 byla provedena výměna střechy nad kuchyní a toaletách. Stavba je zděná, napojena na městský vodovod, má vlastní zkolaudovanou ČOV ve dvoře. Vytápění objektu a příprava TUV je zajištěno plynovým kotlem. Nemovitost je ihned k dispozici.

kliknutím zvětšíte fotku do nového okna kliknutím zvětšíte fotku do nového okna kliknutím zvětšíte fotku do nového okna kliknutím zvětšíte fotku do nového okna kliknutím zvětšíte fotku do nového okna kliknutím zvětšíte fotku do nového okna kliknutím zvětšíte fotku do nového okna kliknutím zvětšíte fotku do nového okna
Cena 8.000.000 Kč

Pokud jste si z naší nabídky nemovitostí nevybrali, pošlete nám email s vaším požadavkem nebo nás kontaktujte na
tel. čísle 775 996 226
   Zařadíme vás bezplatně do naší databáze a budeme vás pravidelně seznamovat s naší novou nabídkou ještě dříve než ji budeme inzerovat.

Nabízím k prodeji nemovitost

Příjmení:
Jméno:
Telefon:
E-mail:
Upřesnění:
Cena:
Typ nemovitosti:

Poptávám (hledám) nemovitosti

Příjmení:
Jméno:
Telefon:
E-mail:
Upřesnění:
Cena od:
Cena do:

MAXX Reality         Jihoslovanská 33, Olomouc         tel. 775 996 226         e-mail: reality.ol@seznam.cz
13929 návštěvníků, 21 dnes
Copyright © 2021 MAXX Reality