Logo MAXX Reality
ÚVOD         NABÍDKA         SLUŽBY         KONTAKT        
Jihoslovanská 33, Olomouc         tel. 775 996 226         e-mail: reality.ol@seznam.cz

Nabídka

Nabídka - Ostatní nemovitosti

Rozlehlý patrový dům v Lipníku nad Bečvou ke komerčním účelům
V klidné části města Lipník nad Bečvou nabízíme rozlehlý patrový cihlový rodinný dům. V přízemí domu se nachází vstupní hala, prostorná kuchyně, velký obývací pokoj 34m2, další dvě místnosti, komora, sprchový kout a samostatná toaleta. V prvním patře se nacházejí čtyři pokoje, nově zbudovaný balkon, komora, velká koupelna s vanou i sprchovým koutem, dvěma umyvadly a toaletou. Rozloha jednotlivých pater činí cca 100m2. V domě jsou podlahy keramická dlažba v koupelně, dřevěná plovoucí podlaha v jídelně, v některých místnostech jsou podlahy betonové s PVC. Dům lze využít jako dvougenerační, lze jej rozdělit na dvě bytové jednotky - v přízemí 4+1 a v patře 3+1. Půda poskytuje možnost půdní vestavby - vybudování další bytové jednotky. Nemovitost prošela v letech 2003 rozsáhlou rekonstrukcí. Bylo uděláno zateplení obvodových zdí celého domu, nová fasáda, komíny, okna v celém domě byla vyměněna za plastová, nové radiátory v některých místnostech. Vytápění domu zajišťují dva kotle – plynový a na tuhá paliva, v obývacím pokoji je krb. Střecha je sedlová, krytina je pálenou taška v dobrém stavu. Za domem se nachází zahrádka o výměře 225 m2, dvojgaráž na dálkové ovládání, vydlážděný dvůr s venkovním krbem a posezením, dílna a starší garáž, kterou lze zbourat a tím zvětšit zahrádku. Vzhledem k dispozici a umístění místností v domě lze dům využít i ke komerčním účelům, např. jako pension, ordinace, kanceláře apod. Nemovitost volná dle dohody.

kliknutím zvětšíte fotku do nového okna kliknutím zvětšíte fotku do nového okna kliknutím zvětšíte fotku do nového okna kliknutím zvětšíte fotku do nového okna kliknutím zvětšíte fotku do nového okna kliknutím zvětšíte fotku do nového okna kliknutím zvětšíte fotku do nového okna kliknutím zvětšíte fotku do nového okna kliknutím zvětšíte fotku do nového okna kliknutím zvětšíte fotku do nového okna kliknutím zvětšíte fotku do nového okna kliknutím zvětšíte fotku do nového okna kliknutím zvětšíte fotku do nového okna kliknutím zvětšíte fotku do nového okna
Cena 3.290.000 Kč

Pokud jste si z naší nabídky nemovitostí nevybrali, pošlete nám email s vaším požadavkem nebo nás kontaktujte na
tel. čísle 775 996 226
   Zařadíme vás bezplatně do naší databáze a budeme vás pravidelně seznamovat s naší novou nabídkou ještě dříve než ji budeme inzerovat.

Nabízím k prodeji nemovitost

Příjmení:
Jméno:
Telefon:
E-mail:
Upřesnění:
Cena:
Typ nemovitosti:

Poptávám (hledám) nemovitosti

Příjmení:
Jméno:
Telefon:
E-mail:
Upřesnění:
Cena od:
Cena do:

MAXX Reality         Jihoslovanská 33, Olomouc         tel. 775 996 226         e-mail: reality.ol@seznam.cz
25936 návštěvníků, 1 dnes
Copyright © 2018 MAXX Reality